Biuro Detektywistyczne  "AST"
Krzysztof Ast

 ul. Saperska 38F/2A
 61-493 Poznań

tel. 697 099 946
fax. 61 671 22 86

NIP: 972-099-09-98
Regon: 300607514

e-mail: biuro@detektyw-ast.pl
 

 

Prywatny detektyw Krzysztof Ast pracuje na sukces klientów z miast takich jak Poznań, Piła, Kalisz, Konin, Leszno, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Trójmiasto, Wrocław, Katowice, Łódź, Warszawa, Olsztyn, Lublin, Rzeszów jak również z poza granic naszego kraju. Nasze biuro detektywistyczne jest do Panstwa dyspozycji.
 Polskie
Stowarzyszenie
Licencjonowanych
Detektywów

O nas

 

      Szanowni Państwo chciałbym zainteresować państwa ofertą naszej firmy, która świadczy usługi detektywistyczne na terenie całej Europy.
 

      Biuro Detektywistyczne "AST" działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD-21/2007 prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 

      Proponujemy szereg usług w zakresie wywiadu gospodarczego, spraw rodzinnych, spraw poszukiwawczych, zbierania informacji, audytów bezpieczeństwa, sprawdzenie obiektów w celu wykrycia urządzeń podsłuchowych i kamer. Oferta skierowane jest zarówno do klientów indywidualnych jaki i firm.
 

      Pracownikami biura są wyłącznie licencjonowani detektywi rekrutowani z grona byłych oficerów policji, specjalistów pionów kryminalnych i dochodzeniowo - śledczego.
 

      Zlecenia wykonujemy korzystając z najnowocześniejszego sprzętu, zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm. Jesteśmy w całodobowej dyspozycji dla naszych klientów, w każdej chwili służymy radą i konsultacjami w zakresie nurtujących Państwa zagadnień
 

Zapraszam do skorzystania z naszych usług

 

 

 

Krzysztof Ast

 

 

Z poważaniem